Moje služby

Nejdůležitější je

Tréninky přizpůsobit klientům

Každý z nás je originálem a stejně jako nemáme všichni stejný podpis, tak i s golfovým švihem v průběhu výuky musíme postupovat individuálně. Jedině tak bude Váš golfový trénink efektivní a povede ke zlepšení Vaší hry. Na výběr máte z celé řady nabízených služeb.

Lekce golfu

50-ti minutový trénink golf pro všechny kategorie hráčů.
– děti
– dospělí
– začátečníci
– pokročilí
-výkonnostní
– skupina do počtu 3 osob

CENA OD

1.000 Kč

Balíček 10-ti lekcí golfu / Kurz k získání herního osvědčení (zelené karty)

Zvýhodněný balíček 10-ti lekcí pro ty co preferují dlouhodobější spolupráci, pravidelné tréninky a neustálé zlepšování ve všech oblastech golfové hry. Případně startovací balíček pro začínající hráče, který obsahuje 8 lekcí golfu a následnou hru na hřišti pro získání herního osvědčení.

CENA OD

9.000 Kč

Hra na hřišti (9 jamek)

Hra 9-ti jamek se skupinou až 3 hráčů s důrazem na ukázku jednotlivých úderů a course managament. Součástí je vypracování strategie hry na míru pro dané jamky a hřiště. Po domluvě je možné zvolit libovolné formy hry (na rány, čtyřhra, tým – Texas Scramble). 

CENA OD

2.000 Kč

Hra k získání herního osvědčení (zelené karty)

Hra 9-ti jamek za účelem získání herního osvědčení (zelené karty). Součástí hry je také vysvětlení a zároveň prozkoušení z pravidel golfu.

CENA OD

2.500 Kč

Beat the PRO

Pořádáte golfový turnaj, firemní turnaj nebo hru s přáteli a běžné doplňkové soutěže jako Nearest to the Pin nebo Longest Drive Vás již omrzeli? Zpestřete hráčům turnaj soutěží „Beat the PRO – Poraž profíka“ a můžeme soutěžit kdo zahraje na jamce PAR 3 blíž k jamce nebo si půjdu s každým flightem rovnou zahrát pár jamek a poměříme skóre na rány.

CENA

1.000 Kč / hod

Akademie

Chcete s golfem seznámit Vaše přátele nebo udělat na golfu firemní team building? Pak je golfová akademie tou správnou volbou. Ve dvou hodinách se seznámíme se základy golfu, puttováním a dlouhými údery. Předvedu Vám ukázku různých typů ran a vše zakončíme mini turnajem v puttování.

CENA

1.000 Kč / hod

Semináře

Pro nadšené golfisty, výkonnostní hráče, juniory, trenéry a profesionály nebo klubové týmy nabízím odborný seminář s prezentací na téma Course Management. Jako lektor vzdělávacího systému PGA of Czech Republic vyučuji právě tento předmět ve II. a III. ročníku.

CENA

1.000 Kč / hod

Voucher na služby

Víte o někom, kdo by potřeboval služby profesionálního trenéra golfu nebo jen hledáte vhodný dárek k narozeninám nebo Vánocům pro nadšeného golfistu? Nákupem voucheru potěšíte jak začínající hráče, tak zkušené golfisty.

CENA OD

1.000 Kč

Analýza švihu

Nemůžete se dostavit osobně na trénink, máte to příliš daleko nebo jste v zahraničí a přesto chcete poradit se svým švihem? Vše zvládneme na dálku pomocí videoanalýzy Vašeho švihu, krátké hry nebo puttování. Získáte tak jasné informace co a jak zlepšit.

CENA

500 Kč

Golf Shop

Zároveň jsem také spolumajitelem Golf Shopu Hodkovičky a rád Vám poradím s výběrem zboží. Dále je možné zdarma na fittingu vyzkoušet hole Titleist. Pravidelné Titleist Thursdays jsou jedinečnou příležitostí vyzkoušet novinky na trhu golfových holí.