Moje služby

Nejdůležitější je

Tréninky přizpůsobit klientům

Každý z nás je originálem a stejně jako nemáme všichni stejný podpis, tak i s golfovým švihem v průběhu výuky musíme postupovat individuálně. Jedině tak bude Váš golfový trénink efektivní a povede ke zlepšení Vaší hry. Na výběr máte z celé řady nabízených služeb.

Lekce golfu

50-ti minutový trénink golf pro všechny kategorie hráčů.
– děti
– dospělí
– začátečníci
– pokročilí
-výkonnostní
– skupina do počtu 3 osob

CENA OD

1.100 Kč

Balíček 10-ti lekcí golfu / Kurz k získání herního osvědčení (zelené karty)

Zvýhodněný balíček 10-ti lekcí pro ty co preferují dlouhodobější spolupráci, pravidelné tréninky a neustálé zlepšování ve všech oblastech golfové hry. Případně startovací balíček pro začínající hráče, který obsahuje 8 lekcí golfu a následnou hru na hřišti pro získání herního osvědčení.

CENA OD

9.900 Kč

Hra na hřišti (9 jamek/18 jamek)

Hra 9-ti jamek se skupinou až 3 hráčů s důrazem na ukázku jednotlivých úderů a course managament. Součástí je vypracování strategie hry na míru pro dané jamky a hřiště. Po domluvě je možné zvolit libovolné formy hry (na rány, čtyřhra, tým – Texas Scramble). 

CENA OD

2.200 /3.850 Kč

Hra k získání herního osvědčení (zelené karty)

Hra 9-ti jamek za účelem získání herního osvědčení (zelené karty). Součástí hry je také vysvětlení a zároveň prozkoušení z pravidel golfu.

CENA OD

2.750 Kč

Beat the PRO

Pořádáte golfový turnaj, firemní turnaj nebo hru s přáteli a běžné doplňkové soutěže jako Nearest to the Pin nebo Longest Drive Vás již omrzeli? Zpestřete hráčům turnaj soutěží „Beat the PRO – Poraž profíka“ a můžeme soutěžit kdo zahraje na jamce PAR 3 blíž k jamce nebo si půjdu s každým flightem rovnou zahrát pár jamek a poměříme skóre na rány.

CENA

1.100 Kč / hod

Akademie

Chcete s golfem seznámit Vaše přátele nebo udělat na golfu firemní team building? Pak je golfová akademie tou správnou volbou. Ve dvou hodinách se seznámíme se základy golfu, puttováním a dlouhými údery. Předvedu Vám ukázku různých typů ran a vše zakončíme mini turnajem v puttování.

CENA

1.100 Kč / hod

Semináře

Pro nadšené golfisty, výkonnostní hráče, juniory, trenéry a profesionály nebo klubové týmy nabízím odborný seminář s prezentací na téma Course Management. Jako lektor vzdělávacího systému PGA of Czech Republic vyučuji právě tento předmět ve II. a III. ročníku.

CENA

1.100 Kč / hod

Voucher na služby

Víte o někom, kdo by potřeboval služby profesionálního trenéra golfu nebo jen hledáte vhodný dárek k narozeninám nebo Vánocům pro nadšeného golfistu? Nákupem voucheru potěšíte jak začínající hráče, tak zkušené golfisty.

CENA OD

1.100 Kč