Reference

zena

"Díky Rudovi mě golf začal bavit"

Nebýt mého současného trenéra Rudy Nechanického golf již dávno nehraji. Golfový švih byl pro mě dlouho nepochopitelnou a posléze nezábavnou činností. Až na trénincích s Rudou jsem začala něco chápat… Díky jeho systematičnosti, znalosti a trpělivosti mě během dvou sezon dostal z HCP 20,1 na 15,0. Ale co víc, golf mě začal bavit. Díky, Rudo.

Alena Lett, 46 let, HCP 16

muz1

"Rudu doporučuji "

Říká se, že golf je pro snobáky. Není to tak, Ruda Vás o tom přesvědčí. Je to sport jako každý jiný, jen golf má tu velkou výhodu, že se můžete jen a jen zlepšovat, protože to nikdy nebude perfektní..

Ale je pěkný při tréninku koukat na profíka a dá vám to trošku pocit, že se to někdy naučíte. Takže já Rudu doporučuji ..

Jan Buřil, 46 let, HCP 25

muz2

"Ruda Nechanický je ta nejlepší volba"

Ruda Nechanický je ta nejlepší volba, když chcete hrát a trénovat s někým kdo opravdu přirozeně rozumí tomu co dělá, kdo golf dostal s mateřským mlékem, pro koho golf není jen koníček nebo živobytí, ale součást DNA, kdo je zároveň skvělý učitel, který je vždy ochotný vše trpělivě vysvětlit a je vždy připraven předat své vědomosti a zkušenosti jasně a srozumitelně. Ruda mi pomáhá překonávat golfové nesnáze a umožňuje mi si plnit mé cíle a mít ze hry opravdovou upřímnou radost. A v neposlední řadě, jít na hřiště s Rudou a zahrát si s ním nejlépe jeho rodné Marijánky, je prostě perfektně strávený den na golfu!

Rami Bala, 41 let, HCP 22

dite

"Ruda je hodný"

Ruda je hodný a hodně toho naučí. Je semnou trpělivý i mi dovolí hodně věcí. Ruda je dobrý golfista.

Richard Bala, 8 let, HCP 54