Hodkovičky mistry ČR do 18-ti let

Právě si prohlížíte Hodkovičky mistry ČR do 18-ti let

Ve dnech 18. 8. – 20. 8. Se v Beřovicích odehrála finálová část Mistrovství ČR družstev chlapců do 18-ti let. Na programu byla pouze jamková utkání ve formátu dvou dopoledních foursomů a tří odpoledních singlů. Ve čtvrtfinále se náš tým utkal s Ostravou a výsledkem 4:1 potvrdil roli favoritů. Další den naše hráče čekalo utkání s Brnem, které bylo po dopoledních foursomech vyrovnané a rozhodovalo se tak až odpoledne na závěrečných jamkách. Celkový výsledek 3:2 poslal do finále tým Hodkoviček. Poslední utkání o titul mistrů sehrál náš tým s Albatrossem. Dopoledne se podařilo získat klíčový půl bod navíc fantastickým chip-inem na poslední jamce. Po obědě se tak šlo do singlů s vedením 1,5:0,5. Průběh všech utkání byl velmi vyrovnaný, ale zisk dalších 2 bodů znamenal konec utkání a titul pro tým Golf Clubu Hodkovičky. Rád bych poděkoval týmu ve složení Václav Tichý, David Melichar, David Mlýnek, Hynek Groh a Timi Formánek za vzornou reprezentaci klubu a pogratuloval k titulu mistrů.